Zapraszamy

do świata zabawy, nauki i niekończącej się przygody.

Kasia

Mam na imię Kasia i stworzyłam "Pestkę", bo uwielbiam dzieci i czas z nimi spędzany, a wszelkie zabawy i gry to moja pasja. Wraz z gronem wspaniałych animatorów serdecznie zapraszam wszystkie dzieci i ich rodziców do odwiedzania naszego Klubu.
Pestka to kameralne i przytulne miejsce z salą zabaw i ogrodem, przygotowane tak, aby sprawić maksimum radości wszystkim dzieciom. Nasza oferta różni się od dotychczas znanych przede wszystkim wyjątkowym i indywidualnym nastawieniem na zaspokojenie oczekiwań naszych gości.
Na dzieci czeka tu wspaniała, beztroska zabawa w miłej, przytulnej atmosferze. U nas odpoczną od świata ekranów, szkolnych obowiązków oraz wymagających zajęć pozalekcyjnych. Nasze zajęcia to w pierwszej kolejności zabawa, bo to najlepszy sposób na rozwijanie wiedzy i umiejętności dzieci. Zapewniamy sympatyczną obsługę przez odpowiednio wyszkolony zespół animatorów. W czasie, gdy my zajmiemy się zabawą z dziećmi, rodzice odpoczną w przygotowanej dla nich sali przy pysznej kawie lub herbacie. W "Pestce" dzieci spędzą czas nie tylko przyjemnie, ale i kreatywnie, zaś ich rodzice odetchną od codzienności.

Mam również wielką nadzieję, że urodziny Waszych dzieci obchodzone w "Pestce" zapadną im w pamięć. Zorganizowane będą wyłącznie w Waszym gronie, bez możliwości wstępu innych osób. Zapewni Wam to swobodną atmosferę, jaką daje przebywanie we własnym towarzystwie. Postaramy się dołożyć wszelkich starań, aby urodziny upłynęły jak najprzyjemniej oraz na życzenie zrealizujemy zaproponowane scenariusze zabawy.

Jestem przekonana, że poczujecie się tutaj dobrze, a dla Waszych pociech "Pestka" stanie się jednym z ulubionych miejsc. Poczujcie się u nas jak w domu!

Urodziny z animatorami

Zorganizujemy dla Waszych pociech niesamowite urodziny w Kreatywnym Centrum Zabawy KULKA i inne imprezy okolicznościowe.

Slime

Zabawa slime'ami, czyli kolorowymi glutkami, nie tylko rozwija wyobraźnię i kreatywność, ale również daje mnóstwo radości. Zamiast kupować glutki, można je zrobić u nas...

Senso - świat zmysłów

Przeniesiemy Wasze pociechy do świata kolorów, kształtów i wyobraźni.

pestka_512

Zajęcia dla grup szkolnych i przedszkolnych

Zapraszamy do rezerwacji zajęć grupowych w Kreatywnym Centrum Zabawy KULKA lub we wskazanym miejscu. Proponujemy zajęcia taneczno-ruchowe, sensoryczne, warsztaty kreatywne, warsztaty z iluzji, tworzenie slime'ów, pokazy baniek mydlanych lub inne

Animacje dla dzieci

Sprawimy, że Twoje dziecko poczuje się wyjątkowo! Z balonika zrobimy konika, pomalujemy buźkę i porwiemy do zabawy. Kiedy? Obserwujcie naszą stronę na Facebooku!

Warsztaty z dietetykiem

Więcej informacji już wkrótce

Co jeszcze?

  • prowadzimy warsztaty i animacje dla grup przedszkolnych i szkolnych w Kreatywnym Centrum Zabawy KULKA oraz wyjazdowo
  • organizacja animacji na przyjęciach i imprezach dla: hoteli, pensjonatów, ośrodków kultury, jednostek samorządu terytorialnego, szkół, przedszkoli, firm
  • organizacja animacji urodzinowych i innych imprez w domu u klienta lub innym wybranym miejscu
  • obsługa animacyjna z okazji Mikołaja, Dnia Dziecka, Andrzejek i wszelkich innych imprez okazjonalnych
  • obsługa konferansjerska imprez